Valgus Kõnnib 2019
Sep
18
to Sep 21

Valgus Kõnnib 2019

Sellel aastal juba 14. korda toimuval festivalil süüdatakse 18.-19. septembril Kadrioru pargis ja 19.-20. septembril Tallinna vanalinnas tuhanded tuled, mis näitavad kolmel õhtul külalistele teed maagilisel ja valgust täis teekonnal läbi "Aja Radade", mis voolavad läbi meie kõigi. Aeg on kõige oleva aluseks ja ühtlasi ka lõpuks, tuues meie ellu käänakuid ja avades uusi uksi.

Valguse imeline omadus on valgustada teed ja näidata suunda – festival vaatab tulevikku, avab valguse abil sümboolselt linna parkide ja haljasalade väravad ning paneb helendama nendevahelised tuiksooned.

Kodu-ja välismaiste artistide installatsioonidest koosnev valguskett on kui särav teekond linna südames, andes võimaluse avastada uudseid objekte ja seni märkamata jäänud linnaruumi põnevaid elemente. Valgusele lisavad meeleolu mitmed andekad kodumaised artistid.

Ajakava, installatsioone ja esinejaid hakkame teile lähemalt tutvustama augustikuus.

Festivali kohta leiad infot ka kodulehelt www.valguskonnib.ee
Facebookist https://www.facebook.com/valguskonnib
Instagramist https://www.instagram.com/valguskonnib

#valguskõnnib #wanderinglights

Üritus on kõigile tasuta.

View Event →

Kadriorg 301 galakontsert / Elu kui filmis
Jul
22
7:00 AM07:00

Kadriorg 301 galakontsert / Elu kui filmis

  • 30 A. Weizenbergi Tallinn, Harju maakond, 10127 Estonia (map)
  • Google Calendar ICS

22. juuli tähistab Kadriorg taas oma sünnipäeva.
Kadriorg saab 301 aastaseks.

Kell 19.00 algab Kadriorg 301 Galakontsert / Elu kui Filmis

Kaheosalisel galakontserdil saab kuulda kodumaiste ja maailmafilmid muusikat. Õhtu esimene pool koosneb kodumaistest ja kodumaaga seotud filmimuusikast.
Õhtu teine pool aga filmimaailma suurimatest muusikapärlitest.

Filmimuusikat läbi ajaloo kannavad oma õlul aga taas Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester ja dirigent Jüri-Ruut Kangur.
Solistidena astuvad 22. juulil lavale Gerli Padar, Hanna-Liina Võsa, Stig Rästa, Rolf Roosalu, Valter Soosalu ja külaliseineja Peterburist Manana Gogitidze.

Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester ehk Ü-ENSO on asutatud 1995. aastal Jüri-Ruut Kanguri eestvedamisel üleriigilise keelpillimängijate Haapsalu suvekursuse orkestrina. Paindliku koosseisuga projektorkestris mängivad nii Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengid, professionaalsed muusikud kui ka muusikakoolide õpilased üle Eesti.

"Enne kontserti kell 14.00-18.00 saab külastada Kadrioru lossi / Kadrioru kunstimuuseumi ja Peeter I maja, hooneid, kust sai alguse Kadrioru ajalugu. Sissepääs sünnipäeva puhul 1 €."

Riietus: suvine pidulik

Kavalehti on võimalik osta kohapealt 2€ tk
Kontsert on vaheajaga.
Kontsert on istekohtadega.
Istekohti on 1200

NB!
Kontserti saavad külastada kõik ilma piletita.
Küll aga on võimalik endale broneerida istekoht toetaja piletiga Kadriorg 301 galakontserdile 22. juulil. Toetaja pileti hind on 15€.
www.ticketer.ee/kadriorg-301-galakontsert-elu-kui-filmis/


Kadriorg 301 sünnipäeva pidustuste korraldajad on: Kadrioru Park ja Kadrioru Kunstimuuseum

----------------------------------------------------------
www.kadriorupark.ee / kadriorumuuseum.ekm.ee

View Event →