.... Nimi .. Name .. Имя .. Nimi .... *
.... Nimi .. Name .. Имя .. Nimi ....

…. Üldinfo .. General information .. Общая информация .. Yleistä tietoa ….

info@valguskonnib.ee

väikecaspar.png

Caspar Lootsmann

…. Festivali direktor .. Festival director .. директор фестиваля .. Festivaalin johtaja ….

caspar@valguskonnib.ee

väikekristiina.jpg

Kristiina

Kirsel

…. Kunstiline juht .. Art director .. Художественный руководитель .. Taiteellinen johtaja ….

kristiina@valguskonnib.ee

väikekylly.jpg

Külly Annus

…. vanalinna installatsioonide kuraator .. Curator of Old Town installations .. Куратор инсталляций в Старом городе .. Vanhankaupungin installaatioiden kuraattori ….

kylly@valguskonnib.ee

väikemiko.png

Miko Merelaht

…. sponsorsuhted ja kaubandus .. Sponsorship and trade .. Спонсорство и торговля .. Sponsorisuhteet ja liiketoimi ….

miko@valguskonnib.ee

Peep Kala

…. tehniline produtsent .. Technical producer .. Технический продюсер .. Tekninen tuottaja ….

peep@valguskonnib.ee

Markko+v%C3%A4ike.jpg

Markko Maasik

…. Kadrioru Pargi tehniline produtsent .. Technical producer of Kadriorg Park .. Технический продюсер парка Кадриорг .. Kadriorgin Puiston tekninen tuottaja ….

markko@kadriorupark.ee

GreetelLeeväike.jpg

Greetel Lee

…. turunduse koordinaator .. Marketing Coordinator .. Координатор по маркетингу .. Markkinointikoordinaattori ….

greetel@valguskonnib.ee

Screenshot+2019-09-16+at+17.36.04.jpg

Tiit Taimla

Vabatahtlike kordinaator

tiit@valguskonnib.ee